Uczestnicy

Lista uczestników IV edycji Bałtyckiego Forum Przemysłu Energetyki Morskiej

Lp. Imię Nazwisko Firma/Instytucja/Urząd Kraj
1. Marek Bączkowski Szczeciński Park Przemysłowy Sp. z o.o. Polska
2. Mariusz Batura GOTECH Sp. z o.o. Polska
3. Beata Bojanowska Fundacja na rzecz Energetyki Zrównoważonej Polska
4. Cord Böker Siemens Gamesa Renewable Energy Germany
5. Bartosz Brzoska TKF Polska
6. Paweł Dawidziuk Siemens Transmission & Distribution Limited Polska
7. Aleksander Gabryś EY Polska
8. Lucjan Gajewski MEWO S.A. Polska
9. Jan Gortatowski DES ART Sp. z o.o. Polska
10. Rafał Hajduk Domański Zakrzewski Palinka sp.k. Polska
11. Jan Heyenga WINDEA Offshore GmbH & Co. KG Niemcy
12. Marek Kamiński EY Polska
13. Magdalena Karlikowska Fundacja na rzecz Energetyki Zrównoważonej Polska
14. Andrzej Kiełbik Gazoprojekt S.A. Polska
15. Zygintas Klionauskas SSC Baltic Wind sp. z o.o. Polska
16. Jacek Kopczyński MS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Polska
17. Arkadiusz Kropidłowski ST3 Offshore Sp. z o.o. Polska
18. Daria Kulczycka Konfederacja Lewiatan Polska
19. Ryszard Machnikowski BALTEX ENERGIA I GÓRNICTWO MORSKIE SA SKA Polska
20. Joanna Maćkowiak-Pandera Forum Energii Polska
21. Joanna Makowska Fundacja na rzecz Energetyki Zrównoważonej Polska
22. Ewa Małek-Laska Fundacja na rzecz Energetyki Zrównoważonej Polska
23. Anna Marczak SMDI Doradztwo Inwestycyjne Sp. z o.o. Polska
24. Paweł Mawduk GSG Towers Sp. z o.o. Polska
25. Michał Michalski Polenergia S.A Polska
26. Piotr Mirek Tele-Fonika Kable S.A. Polska
27. Michał Niedźwiecki MkM Offshore/ SCAT Polska
28. Mariusz Pakieła SCAT Polska
29. Tim Petersen SSC Baltic Wind Sp. z o.o. Polska
30. Łukasz Piotrowicz SMDI Doradztwo Inwestycyjne Sp. z o.o. Polska
31. Tomasz Płotka StoGda Ship Design & Engineering Sp. z o.o. Polska
32. Paweł Puacz Clifford Chance, Janicka, Krużewski, Namiotkiewicz i wspólnicy Sp.k. Polska
33. Michał Ramczykowski Europejski Instytut Miedzi Sp. z o.o. Polska
34. Andrzej Rodziewicz MS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Polska
35. Joanna Rzepecka Baltic Trade and Invest Sp. z o.o. Polska
36. Jacek Sadaj Energomontaż-Północ Gdynia S.A. Polska
37. Izabela Serafin-Kowalska GOTECH Sp. z o.o. Polska
38. Wojciech Skoczylas Tele-Fonika Kable S.A. Polska
39. Marcin Sowiński Polenergia S.A Polska
40. Maciej Stryjecki Fundacja na rzecz Energetyki Zrównoważonej Polska
41. Andrzej Strzeboński Szczeciński Park Przemysłowy Sp. z o.o. Polska
42. Tomasz Świątkowski StoGda Ship Design & Engineering Sp. z o.o. Polska
43. Tanja Tralau WINDEA Offshore GmbH & Co. KG Niemcy
44. Magda Trzaska Fundacja na rzecz Energetyki Zrównoważonej Polska
45. Jan-Mark Van Mastwijk GeoSea NV Belgia
46. Bernd von Wieding Baltic Trade and Invest Sp. z o.o. Polska
47. Paweł Weiner MEWO S.A. Polska
48. Mariusz Wójcik Fundacja na rzecz Energetyki Zrównoważonej Polska
49. James Young Tele-Fonika Kable S.A. Polska
ImięMarek
NazwiskoBączkowski
Firma/Instytucja/UrządSzczeciński Park Przemysłowy Sp. z o.o.
KrajPolska
ImięMariusz
NazwiskoBatura
Firma/Instytucja/UrządGOTECH Sp. z o.o.
KrajPolska
ImięBeata
NazwiskoBojanowska
Firma/Instytucja/UrządFundacja na rzecz Energetyki Zrównoważonej
KrajPolska
ImięCord
NazwiskoBöker
Firma/Instytucja/UrządSiemens Gamesa Renewable Energy
KrajGermany
ImięBartosz
NazwiskoBrzoska
Firma/Instytucja/UrządTKF
KrajPolska
ImięPaweł
NazwiskoDawidziuk
Firma/Instytucja/UrządSiemens Transmission & Distribution Limited
KrajPolska
ImięAleksander
NazwiskoGabryś
Firma/Instytucja/UrządEY
KrajPolska
ImięLucjan
NazwiskoGajewski
Firma/Instytucja/UrządMEWO S.A.
KrajPolska
ImięJan
NazwiskoGortatowski
Firma/Instytucja/UrządDES ART Sp. z o.o.
KrajPolska
ImięRafał
NazwiskoHajduk
Firma/Instytucja/UrządDomański Zakrzewski Palinka sp.k.
KrajPolska
ImięJan
NazwiskoHeyenga
Firma/Instytucja/UrządWINDEA Offshore GmbH & Co. KG
KrajNiemcy
ImięMarek
NazwiskoKamiński
Firma/Instytucja/UrządEY
KrajPolska
ImięMagdalena
NazwiskoKarlikowska
Firma/Instytucja/UrządFundacja na rzecz Energetyki Zrównoważonej
KrajPolska
ImięAndrzej
NazwiskoKiełbik
Firma/Instytucja/UrządGazoprojekt S.A.
KrajPolska
ImięZygintas
NazwiskoKlionauskas
Firma/Instytucja/UrządSSC Baltic Wind sp. z o.o.
KrajPolska
ImięJacek
NazwiskoKopczyński
Firma/Instytucja/UrządMS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
KrajPolska
ImięArkadiusz
NazwiskoKropidłowski
Firma/Instytucja/UrządST3 Offshore Sp. z o.o.
KrajPolska
ImięDaria
NazwiskoKulczycka
Firma/Instytucja/UrządKonfederacja Lewiatan
KrajPolska
ImięRyszard
NazwiskoMachnikowski
Firma/Instytucja/UrządBALTEX ENERGIA I GÓRNICTWO MORSKIE SA SKA
KrajPolska
ImięJoanna
NazwiskoMaćkowiak-Pandera
Firma/Instytucja/UrządForum Energii
KrajPolska
ImięJoanna
NazwiskoMakowska
Firma/Instytucja/UrządFundacja na rzecz Energetyki Zrównoważonej
KrajPolska
ImięEwa
NazwiskoMałek-Laska
Firma/Instytucja/UrządFundacja na rzecz Energetyki Zrównoważonej
KrajPolska
ImięAnna
NazwiskoMarczak
Firma/Instytucja/UrządSMDI Doradztwo Inwestycyjne Sp. z o.o.
KrajPolska
ImięPaweł
NazwiskoMawduk
Firma/Instytucja/UrządGSG Towers Sp. z o.o.
KrajPolska
ImięMichał
NazwiskoMichalski
Firma/Instytucja/UrządPolenergia S.A
KrajPolska
ImięPiotr
NazwiskoMirek
Firma/Instytucja/UrządTele-Fonika Kable S.A.
KrajPolska
ImięMichał
NazwiskoNiedźwiecki
Firma/Instytucja/UrządMkM Offshore/ SCAT
KrajPolska
ImięMariusz
NazwiskoPakieła
Firma/Instytucja/UrządSCAT
KrajPolska
ImięTim
NazwiskoPetersen
Firma/Instytucja/UrządSSC Baltic Wind Sp. z o.o.
KrajPolska
ImięŁukasz
NazwiskoPiotrowicz
Firma/Instytucja/UrządSMDI Doradztwo Inwestycyjne Sp. z o.o.
KrajPolska
ImięTomasz
NazwiskoPłotka
Firma/Instytucja/UrządStoGda Ship Design & Engineering Sp. z o.o.
KrajPolska
ImięPaweł
NazwiskoPuacz
Firma/Instytucja/UrządClifford Chance, Janicka, Krużewski, Namiotkiewicz i wspólnicy Sp.k.
KrajPolska
ImięMichał
NazwiskoRamczykowski
Firma/Instytucja/UrządEuropejski Instytut Miedzi Sp. z o.o.
KrajPolska
ImięAndrzej
NazwiskoRodziewicz
Firma/Instytucja/UrządMS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
KrajPolska
ImięJoanna
NazwiskoRzepecka
Firma/Instytucja/UrządBaltic Trade and Invest Sp. z o.o.
KrajPolska
ImięJacek
NazwiskoSadaj
Firma/Instytucja/UrządEnergomontaż-Północ Gdynia S.A.
KrajPolska
ImięIzabela
NazwiskoSerafin-Kowalska
Firma/Instytucja/UrządGOTECH Sp. z o.o.
KrajPolska
ImięWojciech
NazwiskoSkoczylas
Firma/Instytucja/UrządTele-Fonika Kable S.A.
KrajPolska
ImięMarcin
NazwiskoSowiński
Firma/Instytucja/UrządPolenergia S.A
KrajPolska
ImięMaciej
NazwiskoStryjecki
Firma/Instytucja/UrządFundacja na rzecz Energetyki Zrównoważonej
KrajPolska
ImięAndrzej
NazwiskoStrzeboński
Firma/Instytucja/UrządSzczeciński Park Przemysłowy Sp. z o.o.
KrajPolska
ImięTomasz
NazwiskoŚwiątkowski
Firma/Instytucja/UrządStoGda Ship Design & Engineering Sp. z o.o.
KrajPolska
ImięTanja
NazwiskoTralau
Firma/Instytucja/UrządWINDEA Offshore GmbH & Co. KG
KrajNiemcy
ImięMagda
NazwiskoTrzaska
Firma/Instytucja/UrządFundacja na rzecz Energetyki Zrównoważonej
KrajPolska
ImięJan-Mark
NazwiskoVan Mastwijk
Firma/Instytucja/UrządGeoSea NV
KrajBelgia
ImięBernd
Nazwiskovon Wieding
Firma/Instytucja/UrządBaltic Trade and Invest Sp. z o.o.
KrajPolska
ImięPaweł
NazwiskoWeiner
Firma/Instytucja/UrządMEWO S.A.
KrajPolska
ImięMariusz
NazwiskoWójcik
Firma/Instytucja/UrządFundacja na rzecz Energetyki Zrównoważonej
KrajPolska
ImięJames
NazwiskoYoung
Firma/Instytucja/UrządTele-Fonika Kable S.A.
KrajPolska
Facebook
Fundacja na rzecz Energetyki Zrównoważonej - FNEZ
LinkedIn youtube FNEZ
Share